Sizin yazılımınız hangisi? GOLDİST, İJS’ye hazır!

Sizin yazılımınız hangisi?  GOLDİST, İJS’ye hazır!


Sizin yazılımınız hangisi? GOLDİST, İJS’ye hazır!

 

Kurtulan Kuyumculuk danışmanlığında geliştirilen Goldist Kuyumcu Yazılımı, Mart organizasyonunun ardından 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Mücevher Fuarı’nda (İJS) ikinci kez sektörün karşısına çıkacak.

 

İç piyasadaki gelişmeler ve yurt dışında talebin daralması firma ve markaları, fark oluşturacak yeni çalışmalara zorluyor.  Üretim, toptan ve perakende zincirinde işlerin sağlıklı ve hızlı yürütülmesini sağlayacak yazılım çözümleri, firmaları rekabette bir adım öne çıkarıyor. Söz konusu yazılımlar, etkili ve anlık iş kontrolü sağlamanın yanında firmanızın bilançosunu da izleme imkanı verebilecek becerilere sahipse gelecek için endişelenmenize gerek yok demektir. İşte, kuyumculuğun iş akışı, ihtiyaçları ve sistematiği göz önünde tutularak geliştirilen Goldist Kuyumcu Yazılımı da firmalara fark sağlayan etkili çözümlerden biri…

 

“Bırakın işinizi  “GOLDİST” yönetsin!” mottosuyla yola çıkan Goldist Kuyumcu Yazılımı, sektörle ilk buluşmasını 2016 İstanbul Mart Fuarı’nda gerçekleştirmişti. Goldist, bu fuarda, üretici, perakendeci ve toptancılara sunduğu çözümlerle büyük ilgi toplamış ve sektör profesyonelleriyle önemli iş bağlantıları kurmuştu. Kurtulan Kuyumculuk’ta 20 yıllık üretim ve pazarlama deneyimiyle geliştirilen Goldist Kuyumcu Yazılımı, 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Mücevher Fuarı’nda da stand açarak 2. kez sektörle bir araya gelecek. Goldist Kuyumcu Yazılımı, üretim, perakende ve toptancılıkta kısa sürede etkili ve anlık iş kontrolü sunuyor. Goldist, kuyumculara sunduğu çok yönlü hizmetlerle iş süreçlerini yönetmelerine de yardımcı oluyor.

 

“Yeni nesil kuyumcu yazılımı” olarak da piyasada ilgi gören Goldist, uzaktan erişim paneliyle işverene dünyanın neresinde olursa olsun firmasındaki gelişmeleri, mobil telefonları aracılığıyla anlık olarak izleme imkanı sunuyor.

 

İki alternatiften birini seçmelisiniz!
Kurtulan Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Naci Kurtulan, yurt içi ve yurt dışındaki piyasaların şirketleri gelecekleriyle ilgili bir karar vermeye zorladığını belirterek, “Dünyada rekabetin dozu her geçen gün artıyor. Bu nedenle şirketlerin düşük kâr marjlarıyla nasıl döneceklerini öğrenmeleri lazım. Piyasalar sıkıştığı zaman elinizde iki alternatif var. Ya şirketinizi büyütürsünüz. Bu da finans bulmanızla ilgili. Böyle yaptığınızda masraflar aynı kalır; ancak cironuz arttığı için düşük kârlarla da olsa dönebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise personel, kira ve belli şubelerinizi kapatarak küçülme yolunu seçersiniz. Masrafları azalttığınız için azalan kârlılığınız sizi taşır.” diye konuştu.

 

Goldist’le şirketinizin bilançosunu takip edin!
Naci Kurtulan, sektörde muhasebede otomasyon sistemi etkin bir şekilde kullanılmadığı için birçok firmanın kâr ve zararın farkında olmadığı uyarısında bulundu:

 

“Piyasaların daraldığı böyle süreçlerde firmanızdaki finans hareketlerinin çok iyi izlenmesi gerekiyor. Çoğunlukla düzgün hesap tutulmadığı için şirket, kârda mı zararda mı pek bilinmiyor. Bu nedenle muhasebe sisteminde otomasyona geçmek hayati öneme sahip. Varlıklarınız azalıyor mu çoğalıyor mu? Kuyumcular, hesaplarını iyi tutmalı ve gerçek maliyetlerini görmeleri lazım. Birçok kuyumcu, işlerini altın kredisiyle yürütüyor. Ama gerçekten para kazanıyor mu? Bugün, otomasyon sistemini kullanmadığı için birçok firma, stok miktarını dahi bilmiyor. Bu nedenle, Kurtulan’da 20 yıllık bir deneyim sonucunda geliştirilen Goldist Kuyumcu Yazılımı, üretim, perakende ve toptancılıkta kısa sürede etkili ve anlık iş kontrolü sunuyor. Bu program, firma sahibine, dünyanın neresinde olursa olsun, bilgisayar veya mobil telefonundan şirketinin varlık durumu, kâr-zarar bilançosu, stok miktarı, siparişin hangi aşamada olduğu v.s tüm iş süreçlerini takip etme fırsatı veriyor.”

 

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.