İyi kalite ve uygun fiyat için doğru adres Lokman Kuyumculuk

İyi kalite ve uygun fiyat için doğru adres Lokman Kuyumculuk


İyi kalite ve uygun fiyat için doğru adres Lokman Kuyumculuk

Mardin Kızıltepe’den Mezopotamya Fuarı’na ilk kez katılan Lokman Kuyumculuk, benzersiz ürün gruplarıyla ziyaretçilerden tam puan aldı.  Lokman Kuyumculuk firma sahibi Lokman Aydemir, fuarda sergiledikleri modellerin büyük talep gördüğünü, birçok firmayla ticari bağlantı kurma fırsatı yakaladıklarını belirtti. Aydemir, Ekim- İstanbul Mücevher Fuarı’na katılmayı hedeflediklerini söyledi.

Sereks Fuarcılık organizasyonu ve Diyarbakır Kuyumcular Odası’nın desteğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı, gösterdiği performansla katılımcılarını memnun etti. Mardin Kızıltepe’den Lokman Kuyumculuk da fuar katılımcıları arasında yer aldı. Lokman Kuyumculuk firma sahibi Lokman Aydemir, fuara ilk kez katılmalarına rağmen organizasyonun beklentilerinden daha iyi geçtiğini dile getirdi. Aydemir, ürünlerinin alıcılar tarafından beğeni kazanmasının nedenleri hakkında da şunları söyledi:

“Allah’a şükürler olsun fuar umduğumuzdan daha iyi geçti. Fuarda, satış anlamında birinci sırada yer alıyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor. Bölgede lider firma olduğumuz için insanlar bizi çok fazla destekliyor. Lokman Kuyumculuk firması olarak ayrı bir tarza sahibiz. Çeşit zenginliği açısından Türkiye’de hiçbir firmada bulunmayan modeller bizde mevcut.  Fiyat politikasında da müşterimizi düşünüyoruz.  Hem kalitemiz iyi, hem fiyatlarımız uygun.”

Fuarda yerli ve Kuzey Irak’tan gelen firmalarla iş bağlantıları kurduklarını vurgulayan Aydemir, “Kuzey Irak’tan gelen 3-4 firmayla görüştük. Fiyatta anlaşırsak satmayı düşünüyoruz.  Ayrıca,  fuara Tatvan, Van ve Bitlis’ten gelen kuyumcular, Lokman Kuyumculuk firmasını çok desteklediler. Ürünlerimizi çok beğendiler. Bu bölgelere pazarlama ekibi göndermeyi planlıyoruz.” dedi. 

 

Hedefte Ekim Fuarı var!

Gelecek yıl Mezopotamya Fuarı’na yeniden katılmak istediklerini vurgulayan Lokman Aydemir, Ekim- İstanbul Mücevher Fuarı’na da katılmayı düşündüklerini söyledi. Aydemir, “İstanbul fuarlarına bugüne kadar hiç katılmadık, Allah, nasip ederse Ekim Fuarı’na katılmayı düşünüyoruz. Biz hazırız. Mezopotamya, bizim için iyi bir deneyim oldu. Eksiklerimizi de gördük. Daha hazırlıklı ve güçlü bir şekilde İstanbul Fuarı’na katılacağız.” dedi.

Lokman Kuyumculuk, 1992 yılında Mardin Kızıltepe’de kuruldu. Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan Kızıltepe Cumhuriyet Meydanındaki 300 metrekarelik mağazamızda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ayrıca üç yıl önce 500 metrekarelik 3 katlı bir şube daha açtık. Bu mağazamızdada iyi bir başarı sağladık. Burma bilezik üretimimiz devam ediyor. 22 ayar ağırlıklı burma bilezik, zincirler, tuğralı yüzükler, bilezikler ve setli ürünlerini iç piyasada Mardin Kızıltepe, Cizre, Batman, Diyarbakır, Bismil ve Nusaybin’e pazarlıyor. Ürünlerin önemli bir kısmını atölyesinde üreten Lokman Kuyumculuk, ithal ettiği Hint modelleri de bölge kuyumcularına satıyor. Firma, aynı zamanda Hollanda ve Almanya’ya da ihracat yapıyor

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.